SLUŽBY

 

Potřebujete zajistit dopravu Vašich zaměstnanců na firemní akci? Potřebujete se postarat o přepravu Vašich klientů z letiště do hotelu, do firmy nebo na jednání?  Chystáte sportovní akci, teambuilding či nějaký adrenalinový zážitek pro Vaše kolegy? Objednejte si naše profesionální služby v oblasti dopravy. Nabízíme autobusy, minibusy i mikrobusy různé kapacity pro větší i menší skupiny.

Doprava po České republice

Vnitrostátní doprava je jednou ze dvou hlavních oblastí našich služeb. Zajišťujeme transfery po Praze i do jiných měst České republiky, exkurze do vyhledávaných turistických míst, okružní jízdy po městě, ale i nájem autobusů pro individuální dopravu dle vlastních potřeb a požadavků.

Doprava po střední Evropě

Mezinárodní autobusová doprava je další oblastí naší činnosti. Našim klientům nabízíme dopravu našimi luxusními zájezdovými autobusy značky DAF a VOLVO. Autobusy jsou vybaveny tak, aby zajistili maximální pohodlí našich klientů. GPS navigace, klimatizace, CD/DVD přehrávač, kávovar, lednice, toaleta, mikrofon a pohodlná sedadla s bezpečnostními pásy jsou u těchto typů busů samozřejmostí. Pro menší skupiny jsou Vám k dispozici mikrobusy značky Mercedes Benz Sprinter.

Dispečink 24 hodin denně

Kontaktujte nás na naší emailové adrese, nebo na telefonním čísle našeho dispečinku, které je v provozu 24 hodin denně.

 

Email : autobetty@seznam.cz

Mobil: (+420) 777 944 332